Ohlášky 46. týdne - Ježíše Krista Krále

Sobota - 20. 11. 2021 Sv. Solutor
17:55 Za † Marii a Josefa Kalousovy a rodinu Majerechovu
Neděle - 21. 11. 2021 Ježíše Krista Krále
7:00 Za živou a † rodinu Komárkovu a Valovu a na poděkování za 60 let manželství
8:45 Za naše farní společenství - křest přijme Vilém Veselý
10:30 Olomučany - bohoslužba slova
Pondělí - 22. 11. 2021 Sv. Cecilie - patronka hudebníků
17:45 Za zemřelé: Marie Kolářová, Pavel Sova
Úterý - 23. 11. 2021 Sv. Musciola
Středa - 24. 11. 2021 Sv. Đô Minh Chieu, Ha Trong Mâu, Trân Văn Trung a druhové
17:45 Za Jana Plhoně a za zemřelé, na které nikdo zvlášť nepamatuje
Čtvrtek - 25. 11. 2021 Sv. Kateřina
Pátek - 26. 11. 2021 Blah. Delfína
17:45 Za dar víry s prosbou o Boží požehnání pro celou rodinu
Sobota - 27. 11. 2021 Sv. Bilhilda
17:55 Za Miladu Konečnou, Františku Konečnou, Miladu Sejákovu, prarodiče Kubešovy, Františka a Radka Helanovy a rodinu Helanovu - žehnání advent. věnců
Neděle - 28. 11. 2021 1. neděle adventní
7:00 Na poděkování za 18 let života (F.Marek) - žehnání advent. věnců
8:45 Za naše farní společenství - žehnání advent. věnců
10:30 Olomučany - bohoslužba slova
11:00 Svatební obřad (přeloženo z 6.11.): Matěj Chytrý a Kateřina Ocásková
16:00 Kostel: Biblické zamyšlení - bohoslovec Josef Štangl
16:30 Katolický dům: Večer chval s el-worship ze Žďáru nad Sázavou
Další informace - počítáno od neděle 21. 11. 2021

»   Děkujeme všem, kdo jste přispěli k důstojné oslavě našeho patrona svatého Martina o minulém víkendu!

»   Ještě do neděle si mohou u jáhna Oldřicha přednostně zapsat úmysl na mše svaté na rok 2022 jubilanti, kteří budou slavit významné osobní nebo manželské výročí.

»   Upozorňujeme účastníky semináře obnovy v Duchu svatém, že začátek je dnes již v 17:00 hod!

»   V pondělí se koná další setkání seniorů v KLASu. Začátek opět v 15:00 na Staré faře. Na programu bude tvoření vánočních dekorací a v druhé části cvičení paměti apod.

»   Ve středu se koná evropská akce s názvem Červená středa. K uctění památky křesťanů (a dalších věřících) mučených a pronásledovaných pro víru bude náš kostel nasvícen večer červenou barvou.

»   V pátek bude opět dětská mše svatá a před ní schůzky: ministranti, schola, Sedmikrásci.

»   V sobotu mezi 9. a 11. hod. bude na farním nádvoří možnost vyrobit si adventní věnec pod vedením paní Vintrové.

»   V neděli 16:30 bude na Katolickém domě večer chval se skupinou el-worship ze Žďáru nad Sázavou. Před ní, v 16:00 hod., bude mít v kostele Biblické zamyšlení k adventu bohoslovec Josef Štangl.

»   Příští nedělí počínaja budou po každé mši svaté probíhat v podloubí na nádvoří charitní prodeje vyrobků z dílen naší Charity.

»   Prosba na rodiny s dětmi o nakreslení obrázků s betlémem (podle vzoru pod kůrem, kde jsou i čtvrtky k vyzvednutí - všechny je potřeba pokreslit). Děkujeme všem, kdo už hotové obrázky dodali!

»   Objednávka obrazu Panny Marie. Na stolku pod kůrem si můžete po celý týden objednávat obraz Panny Marie (který byl před oltářem v měsíci říjnu při růžencích), a to ve více velikostech.

»   Připomínáme, že je potřeba, aby všichni (i očkovaní) účastníci bohoslužeb nosili respirátory. Děkujeme za pochopení!

»   Vánoční strom do kostela: než se bude shánět, tak se obracím na vás, jestli neplánujete skácet na svém pozemku krásnou jedli nebo sibiřský smrk, tak asi 4m vysoké a darovat je kostelu? Pokácení i odvoz zajistíme. Děkujeme za reakci (nejpozději do adventu).

»   Katolické kalendáře 2022 jsou letos k diospozici opět po kůrem. Příspěvek můžete vkládat do tmavé pokladničky.

»   Orel nabízí klukům a holkám od 6 do 10 let kroužek florbalu na Orlovně (čtvrtek 14:30-16:00). Přihlášky v předsíňce kostela.